Duke treguar 43 to 84 of 6717 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 38
31:04
Perla e Zeze - Epizodi 38
3 days ago
12326 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
33:53
Gropa (Cukur) - Epizodi 4
3 days ago
1147 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 4
42:14
Dashuria Bardh e Zi epizodi 4
3 days ago
4268 shikime
-
Amantes pj.113 - Serial Latin
45:13
Amantes pj.113 - Serial Latin
3 days ago
330 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 13
46:30
Emertoje Dashurine epizodi 13
3 days ago
2774 shikime
-
I Dashur Baba ep.180 - Shqip
31:12
I Dashur Baba ep.180 - Shqip
3 days ago
112 shikime
-
Uteran ep.1316 - Shqip
21:29
Uteran ep.1316 - Shqip
3 days ago
367 shikime
-
Perandori ep.199 - KTV
34:45
Perandori ep.199 - KTV
3 days ago
99 shikime
-
Perla e Zeze - Ep. Parashikime
02:05
Perla e Zeze - Ep. Parashikime
3 days ago
4782 shikime
-
Perla e Zeze - ep.8 Fragmenti 2
00:59
Perla e Zeze - ep.8 Fragmenti 2
4 days ago
6492 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 12
50:18
Emertoje Dashurine epizodi 12
4 days ago
2502 shikime
-
Perla e Zeze - ep.8 Fragmenti 1
00:49
Perla e Zeze - ep.8 Fragmenti 1
4 days ago
5403 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 3
41:32
Dashuria Bardh e Zi epizodi 3
4 days ago
3616 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
34:12
Gropa (Cukur) - Epizodi 3
4 days ago
1457 shikime
-
Nene epizodi 43 - Klan TV
45:09
Nene epizodi 43 - Klan TV
4 days ago
879 shikime
-
Nene epizodi 42 - Klan TV
45:38
Nene epizodi 42 - Klan TV
4 days ago
436 shikime
-
Nene epizodi 41 - Klan TV
33:02
Nene epizodi 41 - Klan TV
4 days ago
461 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS