Duke treguar 10837 to 10878 of 10888 videot.
Ujë dhe Zjarr - Su ve Ates - Film
01:48:53
Ujë dhe Zjarr - Su ve Ates - Film
933 days ago
13224 shikime
65%
Tregim i Pambaruar - Ep.6 27.09.2016
32:08
Tregim i Pambaruar - Ep.6 27.09.2016
933 days ago
1624 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.5 26.09.2016
36:22
Tregim i Pambaruar - Ep.5 26.09.2016
933 days ago
1479 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.4 23.09.2016
33:16
Tregim i Pambaruar - Ep.4 23.09.2016
933 days ago
1440 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.3 21.09.2016
42:56
Tregim i Pambaruar - Ep.3 21.09.2016
933 days ago
2273 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.2
43:50
Tregim i Pambaruar - Ep.2
933 days ago
1730 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.1
42:45
Tregim i Pambaruar - Ep.1
933 days ago
2905 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.4
37:25
Konaku i Ages - Ep.4
933 days ago
742 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.3
42:49
Konaku i Ages - Ep.3
933 days ago
1105 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.2
41:08
Konaku i Ages - Ep.2
933 days ago
1325 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.1
48:40
Konaku i Ages - Ep.1
933 days ago
1890 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.17 - Shqip
45:43
Dashuri me Qera ep.17 - Shqip
933 days ago
29763 shikime
95%
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
48:10
Dashuri me Qera ep.16 - Shqip
933 days ago
39870 shikime
98%
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
44:41
Dashuri me Qera ep.15 - Shqip
933 days ago
30677 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
39:46
Dashuri me Qera ep.14 - Shqip
933 days ago
32371 shikime
99%
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
41:45
Dashuri me Qera ep.13 - Shqip
933 days ago
42376 shikime
100%
Dashuri me Qera ep.12 - Shqip
42:11
Dashuri me Qera ep.12 - Shqip
933 days ago
17332 shikime
92%
Dashuri me Qera ep.11 - Shqip
44:15
Dashuri me Qera ep.11 - Shqip
933 days ago
13530 shikime
96%
Dashuri me Qera ep.10 - Shqip
39:25
Dashuri me Qera ep.10 - Shqip
933 days ago
13301 shikime
98%
Dashuri me Qera ep.9 - Shqip
44:14
Dashuri me Qera ep.9 - Shqip
933 days ago
13021 shikime
99%
Dashuri me Qera ep.8 - Shqip
43:10
Dashuri me Qera ep.8 - Shqip
933 days ago
12327 shikime
90%
Dashuri me Qera ep.7 - Shqip
46:27
Dashuri me Qera ep.7 - Shqip
933 days ago
12518 shikime
88%
Dashuri me Qera ep.6 - Shqip
41:15
Dashuri me Qera ep.6 - Shqip
933 days ago
11539 shikime
95%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS