Duke treguar 85 to 126 of 7141 videot.
Merjem - Epizodi 15 - H2
35:32
Merjem - Epizodi 15 - H2
5 days ago
1858 shikime
-
Merjem - Epizodi 15 - H1
35:32
Merjem - Epizodi 15 - H1
5 days ago
3080 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 16
46:15
Dashuria Bardh e Zi epizodi 16
5 days ago
4235 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
36:24
Gropa (Cukur) - Epizodi 16
5 days ago
1577 shikime
-
Uteran ep.1338 - Shqip
21:02
Uteran ep.1338 - Shqip
5 days ago
451 shikime
-
Uteran ep.1337 - Shqip
17:41
Uteran ep.1337 - Shqip
5 days ago
301 shikime
-
Uteran ep.1336 - Shqip
20:18
Uteran ep.1336 - Shqip
5 days ago
275 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 28
46:11
Emertoje Dashurine epizodi 28
6 days ago
3845 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
32:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 15
6 days ago
1450 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 53
35:15
Perla e Zeze - Epizodi 53
8 days ago
17180 shikime
-
Merjem - Epizodi 14 - H2
32:12
Merjem - Epizodi 14 - H2
8 days ago
1884 shikime
-
Merjem - Epizodi 14 - H1
32:12
Merjem - Epizodi 14 - H1
8 days ago
3143 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel

SPONSORS

SPONSORS