Duke treguar 127 to 168 of 7096 videot.
Uteran ep.1334 - Shqip
26:58
Uteran ep.1334 - Shqip
8 days ago
348 shikime
-
Uteran ep.1333 - Shqip
27:42
Uteran ep.1333 - Shqip
8 days ago
291 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 50
34:44
Perla e Zeze - Epizodi 50
9 days ago
17330 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 15
43:23
Dashuria Bardh e Zi epizodi 15
9 days ago
5804 shikime
-
Nene epizodi 59 - Klan TV
42:23
Nene epizodi 59 - Klan TV
9 days ago
1378 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 49
29:30
Perla e Zeze - Epizodi 49
10 days ago
16362 shikime
-
Merjem - Epizodi 12 - H2
36:31
Merjem - Epizodi 12 - H2
10 days ago
2245 shikime
-
Merjem - Epizodi 12 - H1
36:31
Merjem - Epizodi 12 - H1
10 days ago
2701 shikime
-
Amantes pj.114 - Serial Latin
42:24
Amantes pj.114 - Serial Latin
10 days ago
208 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 24
42:59
Emertoje Dashurine epizodi 24
10 days ago
3587 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 14
44:14
Dashuria Bardh e Zi epizodi 14
10 days ago
3956 shikime
-
I Dashur Baba ep.187 - Shqip
41:32
I Dashur Baba ep.187 - Shqip
10 days ago
169 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS