Duke treguar 253 to 294 of 7141 videot.
Dashuria Bardh e Zi epizodi 13
41:28
Dashuria Bardh e Zi epizodi 13
15 days ago
4678 shikime
-
Uteran ep.1329 - Shqip
24:59
Uteran ep.1329 - Shqip
15 days ago
390 shikime
-
I Dashur Baba ep.186 - Shqip
43:53
I Dashur Baba ep.186 - Shqip
15 days ago
141 shikime
-
Nene epizodi 56 - Klan TV
43:53
Nene epizodi 56 - Klan TV
15 days ago
838 shikime
-
Nene epizodi 55 - Klan TV
44:33
Nene epizodi 55 - Klan TV
15 days ago
705 shikime
-
Nene epizodi 54 - Klan TV
44:55
Nene epizodi 54 - Klan TV
15 days ago
670 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 46
32:21
Perla e Zeze - Epizodi 46
16 days ago
15121 shikime
-
Merjem - Epizodi 9 - H2
33:02
Merjem - Epizodi 9 - H2
16 days ago
1831 shikime
-
Merjem - Epizodi 9 - H1
33:02
Merjem - Epizodi 9 - H1
16 days ago
2776 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
32:21
Gropa (Cukur) - Epizodi 10
16 days ago
2581 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 21
54:43
Emertoje Dashurine epizodi 21
16 days ago
2924 shikime
-
Nene epizodi 53 - Klan TV
45:30
Nene epizodi 53 - Klan TV
16 days ago
1377 shikime
-
Uteran ep.1328 - Shqip
20:45
Uteran ep.1328 - Shqip
16 days ago
444 shikime
-
Perandori ep.211 - KTV
24:45
Perandori ep.211 - KTV
16 days ago
118 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 45
27:36
Perla e Zeze - Epizodi 45
17 days ago
14912 shikime
-
Nene epizodi 52 - Klan TV
41:28
Nene epizodi 52 - Klan TV
17 days ago
1191 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel

SPONSORS

SPONSORS