Duke treguar 1 to 42 of 4255 videot.
I Dashur Baba ep.59 - Shqip
49:34
I Dashur Baba ep.59 - Shqip
2 hours ago
15 shikime
-
Uteran ep.1215 - Shqip
25:36
Uteran ep.1215 - Shqip
4 hours ago
179 shikime
-
Uteran ep.1214 - Shqip
24:38
Uteran ep.1214 - Shqip
4 hours ago
32 shikime
-
Uteran ep.1213 - Shqip
31:08
Uteran ep.1213 - Shqip
4 hours ago
58 shikime
-
Perandori ep.106 - KTV
31:52
Perandori ep.106 - KTV
4 hours ago
94 shikime
-
Perandori ep.105 - KTV
32:52
Perandori ep.105 - KTV
4 hours ago
12 shikime
-
Perandori ep.104 - KTV
32:23
Perandori ep.104 - KTV
4 hours ago
13 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Fatih Harbiye 03. Mes Dy Dashurish 04. Dielli i Dimrit - Kis Gunesi 05. Me Fal - Beni Affet 06. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 07. Nje Pjese e Imja 08. Dashuria e Erret - Kara Sevda 09. Ambicie e Verbër - Kordugum 10. ASI 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dirilis Ertugrul - Ringjallja Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Gjithcka per tim bir - AlsatM Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me Dashuro - Beni Boyle Sev Milat - Shenja Tv Mos u Dorzo Muzik Turke - Titra Shqip Nena - Seriali me i RI O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS