Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
Merjem - Epizodi 7 - H2
33:20
Merjem - Epizodi 7 - H2
6 hours ago
622 shikime
-
Merjem - Epizodi 7 - H1
33:20
Merjem - Epizodi 7 - H1
6 hours ago
1029 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 9
46:58
Dashuria Bardh e Zi epizodi 9
7 hours ago
1384 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 17
54:42
Emertoje Dashurine epizodi 17
7 hours ago
995 shikime
-
Nene epizodi 50 - Klan TV
42:14
Nene epizodi 50 - Klan TV
8 hours ago
201 shikime
-
Nene epizodi 49 - Klan TV
46:14
Nene epizodi 49 - Klan TV
8 hours ago
177 shikime
-
I Dashur Baba ep.183 - Shqip
44:18
I Dashur Baba ep.183 - Shqip
8 hours ago
32 shikime
-
I Dashur Baba ep.182 - Shqip
49:08
I Dashur Baba ep.182 - Shqip
8 hours ago
21 shikime
-
Uteran ep.1323 - Shqip
21:16
Uteran ep.1323 - Shqip
10 hours ago
175 shikime
-
Uteran ep.1322 - Shqip
15:31
Uteran ep.1322 - Shqip
10 hours ago
116 shikime
-
Uteran ep.1321 - Shqip
21:39
Uteran ep.1321 - Shqip
10 hours ago
142 shikime
-
Perandori ep.206 - KTV
33:32
Perandori ep.206 - KTV
11 hours ago
48 shikime
-
Perandori ep.205 - KTV
36:03
Perandori ep.205 - KTV
11 hours ago
70 shikime
-
Perandori ep.204 - KTV
30:49
Perandori ep.204 - KTV
11 hours ago
80 shikime
-
Perla e Zeze - Promo - Epizodi 9
01:05
Perla e Zeze - Promo - Epizodi 9
15 hours ago
3640 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS